Zahrada

Na jižní stranu MŠ se rozkládá školní zahrada, její vybavení poskytuje dětem dostatek prostoru k pohybu. Bezpečnost dětí zvyšují kvalitní dopadové plochy zřízené pod dřevěnou průlezkou se skluzavkou a pod hrazdou. Děti mohou libovolně využívat dvě zastřešená pískoviště, tabule na kreslení, dětský dřevěný domeček, pružinové houpačky, průlezky se skluzavkou, dřevěnou mašinku, různě dlouhé roury na prolézání nebo pohyblivý chodník a na kolech a koloběžkách mohou jezdit po cestičkách a betonovém hřišti. V zimě děti využívají kopec k bobování, v létě mlhoviště k osvěžení v teplém počasí. Velká pergola se stoly a lavicemi poskytuje dost prostoru pro hry i řízené činnosti venku. Všechny hračky na ven se ukládají do dřevěného domku.

Zahrada je rozlehlá, travnatý prostor je dostatečně velký. Všechny velké stromy, mimo jabloní, byly bohužel v minulosti vykáceny, a proto bylo vysázeno několik jehličnatých stromů, vrby a třešeň. Stromy postupně rostou a již nyní poskytují potřebný stín v letních měsících. Po jedné straně zahradu lemují túje.