VZHLEDEM K EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE MŮŽE DOJÍT KE ZMĚNÁM !!!

Do odvolání nebudou kroužky, plavání, divadelní představení, besídky atd. Děkujjeme za pochopení.

Akce v mateřské škole - PROSINEC 2020

- pátek 4.12. dopoledne od 8,30 hodin - mikulášská nadílka v MŠ - vzhledem k situaci přijde "náš" Mikuláš z MŠ (nikoli ze ZŠ)

- pátek 4.12. dopoledne od 10,00 hodin - divadelní představení pro děti v MŠ: O cukrářce Barborce

- úterý 15.12. dopoledne - vánoční nadílka pro děti v MŠ (dárky pod stromečkem)

Akce v mateřské škole - LISTOPAD 2020

- středa 4.11. dopoledne po 9. hodině - pro všechny děti v jednotlivých odděleních: "duchařský rej" (soutěže pro děti, tancování v kostýmech, prohlídka výstavy dýní před MŠ, odměny ...) - DEJTE DĚTEM KOSTÝM !! (duch, kostlivec, upír apod.)

- středa 18.11. dopoledne v 8,30 hodin - divadelní představení pro děti v MŠ: Jak se veverka Zrzečka připravuje na zimu

- úterý 24.11. dopoleden od 10,30 hodin - první lekce plavání (podrobnější informace budou cca 1 týden předem na nástěnce v šatně dětí)

- akce pro děti a rodiče "Dýňování" - ZRUŠENO!!!, pokud ale budete mít nějakou ozdobenou dýni doma, můžete ji přinést na výstavu na záhon před první oddělení od 2.11. do 4.11. a po 9.11. si ji případně zase odnést domů

- oslava "sv. Martina" - zatím není rozhodnuto (pokud se uskuteční, budou předem vyvěšeny informace v šatnách dětí)

Akce v mateřské škole - ŘÍJEN 2020

- pondělí 5.10. dopoledne v 9,00 hodin - divadelní představení pro děti v MŠ: Nemocný pejsek

- pondělí 5.10. odpoledne - pouze přihlášené děti: první lekce Angličtiny

- úterý 6.10. dopoledne - pouze pro přihlášené děti z I. oddělení: první lekce Jógy

- čtvrtek 15.10. dopoledne v 9,00 hodin - divadelní představení pro děti v MŠ: Pohádkové loutkové pásmo - ZRUŠENO!!!

- předvedení kulturního programu pro seniory v KD Dukla (pro ÚMO V.) - ZRUŠENO!!!

- UPOZORNĚNÍ: středa 28.10. - státní svátek,  29. a 30.10. jsou v ZŠ podzimní prázdniny + další nařízené prázdniny 26. a 27.10.

Akce v mateřské škole - ZÁŘÍ 2020

- pondělí 14.9. dopoledne v 9,00 hodin - divadelní představení pro děti v MŠ: O Budulínkovi

- úterý 15.9. dopoledne - pouze II. a III. oddělení: první lekce Sportovní školičky

- úterý 22.9. odpoledne - pouze přihlášené děti: první lekce Keramiky